• 1

  • 2

  • 3

  • 4

  • 5

  • 6

  • 7

  • 8

Copyright 2019 - Custom text here

rolandGeniets Roland
Kijkdorp 7- 9080 Beervelde
09/223.15.46, GSM: 0478.90.12.01
Registratienummer: 104
lidmaatschap of sponsering

belgischehangoorclub@hotmail.com
secretariaat.ovkv@hotmail.com

Clubblad 1

Attachments:
FileDescriptionFile size
Download this file (magazine deel 1 2018 BHC .docx)magazine deel 1 2018 BHC .docx 23354 kB
Download this file (ovkv 2018 cl 1.docx)ovkv 2018 cl 1.docx 10952 kB

Vanaf dit jaar wordt het clubblad in twee versie verdeeld namelijk eentje alleen voor BHC club en wat daar ook mee te maken heeft, en eentje voor oVKV dit zal dan handelen over hun dieren en wat daar allemaal mee te maken heeft. Het is de bedoeling dat ieder lid kan kiezen welk clubblad voor hem het meest geschikt is. Onder de afbeelding kan je u keuze maken.

ScreenShot1065    

f t

NOTITIE! Deze site maakt gebruik van cookies en vergelijkbare technologie├źn.

Als u de browserinstellingen niet wijzigt, gaat u ermee akkoord. Kom meer te weten Learn more

I understand

Cookies

Een cookie is een hoeveelheid data die een server naar de browser stuurt met de bedoeling dat deze opgeslagen wordt en bij een volgend bezoek weer naar de server teruggestuurd wordt. Zo kan de server de browser opnieuw herkennen en bijhouden wat de gebruiker, c.q. de webbrowser, in het verleden heeft gedaan. Een dergelijk historie is bijvoorbeeld voor marketingdoeleinden interessant. Vanwege de privacyaspecten is het gebruik van cookies, dat zich veelal aan het oog van de internetgebruiker onttrekt, in deze situaties omstreden. (bron Wikpedia)

Voor nog meer info: https://wijs.be/nl/trends-inzichten/blog/detail/cookies-wat-je-moet-wete...

Sponsers van onze club

Linken naar interesante sites